21.11.2006 18:56 - Тюрк Телеком-Урал Грейт (27:20)
Автор: ivabask Категория: Спорт
Прочетен: 493 Коментари: 0 Гласове:
0

Домакините започнаха уверено мача и наложиха темпото си на игра. Успешните им атаки доведоха до преднина от шест точки - 17:11 в шестата минута на мача. Гостите атакуваха безуспешно, след което направиха нарушение срещу Алстън. Последва прекъсване за отбора на Урал Грейт. Тюрк Телеком бяха по-концентрирани в завършващата част на атаката. След прекъсването Дъдли се възползва от създалата се възможност под коша на руснаците и реализира кош - като преднината на домакините стана 8 точки - 19:11. След това последва нарушение на Ачък, при което бяха отсъдени два наказателни удара и Урал Грейт намалиха преднината до 7 т. - 19:13. Последва контраатака в основата на която бе Дъдли, но той бе фаулиран. Така след кош и фаул и преднината нарасна на 22:14. Гостите върнаха кош. След това Дъдли добави още един две точки за 24:16. Минута преди края на първата част в игра влезе Ян Ягла, който смени Алстън. До края на частта той също се разписа, като преднината стана 9 точки - 27:18. Частта завърши със седем точки преднина - 27:20, след като гостите реализираха два наказателни удара.

Тагове:   Урал,   телеком,   Тюрк,