21.11.2006 19:56 - Тюрк Телеком-Урал Грейт (27:20, 14:19, 31:13 )
Автор: ivabask Категория: Спорт
Прочетен: 440 Коментари: 0 Гласове:
0

Страхотно попадение от зоната на трите точки на Джан Гюлер взриви публиката в първите секунди след почивката. Домакините поведоха с 5 точки - 44:39. Руският тим не успя да завърши атаката си. Отлично ново попадение на гарда Джан Гюлер доведе до преднина от 7 точки 46:39 в 22-та минута на мача. Първи кош след почивката за гостите отбеляза Игор Яцев. След това домакините напраиха нарушение, което завърши с кош на Загорац за руснаците. Героят тези минути за Тюрк Телеком бе Джан Гюлер който реализира 7-та си точка, а Акпънар открадна топката и реализира 50:43 пети минути след почивката. Загорац фаулира Дъдли, който не пропусна да отбележи - 17-та точка за нападателя. При резултат 52:45, бяха свирени крачки на състезател от Урал Грейт, а Акпънар реализира 3 -ка. Преднината бе 55:47. Мурат Джан Гюлер реализира своята 16-та точка и резултатът набъбна до 61:47 за Тюрк Телеком. След прекъсването Мурад Джангюлер направи фаул на Загорац и разликата достигна само 11 точки. Ягла реализира за Тюрк Телеком. В последните минути на третата част Ян Ягла реализира две поредни успешни атаки. Центърът до този момент имаше 13 точки, а преднината на турският тим вече бе 20 точки 72:52.

Тагове:   Урал,   телеком,   Тюрк,