14.02.2007 22:41 - УЛЕБ Къп: Реал Мадрид победи Алба Берин, отива на 1/4 финал
Автор: ivabask Категория: Спорт
Прочетен: 971 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 15.02.2007 00:06

Реал Мадрид е домакин на срещата от поредния кръг за Купата на УЛЕБ на немския АЛБА Берлин.  В първата част домакините губят с 12-18.
След като направиха серия от  0-6 в началото на втората четвърт, Реал Мадрид спечелиха 14-0 и успяха да наваксат пасива си, като минута преди почивката изравниха 33-33. Успешна стрелба от зоната на трите точки им в  последната атака изведе гостите с преднина от три точки 33-36.
В третата част Реал Мадрид преодоля съперника си и успя да поведе ,макар и с крекхата преднина от 3 точки.  И в този период двата тима показаха квалитетна игра, с много класни изпълнния. В четвъртата част домакините се наложиха над немския тим и със 73-57. С тази победа Реал Мадрид се класира на 1/4 финал в престижния турнир.